Krioterapia dla włosów – zabieg pielęgnacyjny z wykorzystaniem zimna

Teraz kiedy na dworze robi się coraz zimniej, z łatwością możemy zaobserwować wpływ warunków atmosferycznych na nasz organizm. Tego wpływu doświadczają także nasze włosy. Zimne powietrze, a także noszone przez nas czapki oraz szaliki, sprawiają, że włosy są znacznie bardziej podatne na przesuszanie, łamanie oraz elektryzowanie się. Aby radzić sobie z tymi problemami, możemy stosować różne produkty, jednak w niektórych przypadkach nawet one nie pomagają. Wtedy warto, jest zdecydować się na zabieg krioterapii dla włosów. Jeżeli jesteś nim zainteresowany, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Czytaj go dalej i dowiedz się wszystkiego, co najważniejsze o krioterapii włosów.

Krioterapia dla włosów – poznaj ją!

Jak mogłeś już dowiedzieć się, czytając tytuł tego artykułu, krioterapia dla włosów jest zabiegiem pielęgnacyjnym, który wykorzystuje zimno. Jest ono wydzielane przez specjalne urządzenie o nazwie Frozen Machine, które wyglądem jest łudząco podobne do dobrze nam znanej prostownicy. W podobny także sposób używa się tego urządzenia, przeciągając pomiędzy płytkami pojedyncze pasma włosów. Zadaniem zabiegu jest przede wszystkim odwrócenie niechcianych zmian w strukturze włosa, dzięki czemu te są wyraźnie gładsze, błyszczące oraz odżywione. Bardzo ważny jest fakt, że krioterapia dla włosów wpływa pozytywnie nie tylko na ich warstwę zewnętrzną, ale także na strukturę wewnętrzną. Jeżeli zależy nam na długotrwałych efektach, to po zabiegu musimy pamiętać o właściwej pielęgnacji.

Krioterapia dla włosów – w domu, czy w salonie?

Niektórzy mogą zastanawiać się, czy na zabieg krioterapii dla włosów powinni udać się dla salonu fryzjerskiego, czy spróbować wykonać go samodzielnie, w domu. Według nas jedyną słuszną opcją jest udanie się do wartościowego zakładu fryzjerskiego, takiego jak na przykład https://zarembasalony.pl/uslugi/krioterapia-wlosow/. To właśnie doświadczony fryzjer wykona zabieg tak, jak należy, a jego efekty będą długotrwałe i w pełni zadowalające. Zdecydowanie nie warto jest ryzykować i wykonywać zabieg krioterapii dla włosów na własną rękę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *