Kolczyki z labradorytem – czuj się wyjątkowo, wyglądaj pięknie

Biżuteria może dodać mnóstwo pewności siebie. Elegancki naszyjnik czy subtelne kolczyki to najlepszy sposób na dodanie stylizacji charakteru. Do wyboru mamy mnóstwo ciekawych wariantów. Biżuteria nie tylko może wyglądać dobrze i pasować do naszej osobowości, ale także działać jak swoisty amulet – a przynajmniej w to wierzono wiele lat temu. Teraz powraca zainteresowanie światem magii i astrologii, a co za tym idzie – kamieniami naturalnymi. Labradoryt zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu osób. Poznajmy go bliżej.

Labradoryt w jubilerstwie

Labradoryt należy do grupy skaleni sodowo-potasowych, które są najbardziej powszechnym minerałem budującym skorupę ziemską. Kamień został znaleziony na półwyspie Labrador w Kanadzie, skąd też pochodzi jego nazwa. Popularność, jaką cieszy się wśród jubilerów wynika z jego wyjątkowego koloru. Choć labradoryt jest szary, zmienia swoje barwy w zależności od pozycji. Poświata może być w ciepłych kolorach (jak pomarańczowy czy żółty), jak również w zimnych odcieniach (niebieski, zielony). Jego wielowymiarowość sprawiła, że jest chętnie noszony przez miłośników nietuzinkowej biżuterii. Doskonale komponuje się zarówno ze srebrem, jak i złotem. Ciekawostką jest to, że niektórzy przypisują mu magiczne właściwości. Według nich labradoryt może pobudzać wyobraźnię i kreatywność oraz zwiększać poczucie własnej wartości.

Kolczyki z labradorytem – skromny, aczkolwiek wyrazisty dodatek

Za fenomen labradorytu odpowiada jego wielowymiarowość. To w teorii skromny, szary kamień, który niczym się nie wyróżnia. Jednak w praktyce kolczyki z labradorytem błyszczą na różne kolory. Wyjątkowa poświata sprawia, że chcemy je nosić. Zobacz, jak prezentuje się biżuteria z tym kamieniem na stronie https://misarte.com.pl/pl/c/Labradoryt/60. Kolczyki z labradorytem pasują świetnie do różnych stylizacji – zarówno eleganckich, jak i codziennych. Będą odpowiednie do wielu typów urody. To uniwersalny dodatek, który powinien dodać pewności siebie i sprawić, że będziemy wyglądać pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *