Fotele Herman Miller Sayl jako niezbędne wyposażenie każdego biura

Fotel biurowy to sprzęt, bez którego nie obejdzie się żadna firma ani osoba, która pracuje przy biurku. Niezwykle ważne jest, żeby taki sprzęt był odpowiedni, zapewniał optymalną wygodę podczas siedzenia, swobodę ruchów oraz dopasowywał się do pozycji, która jest dla użytkownika najbardziej komfortowa. Fotele z serii Herman Miller Sayl spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pracowników.

Połączenie innowacji oraz wygody, czyli fotele Herman Miller Sayl

Pierwsze skojarzenie, które nasuwa się po spojrzeniu na fotele Herman Miller Sayl, to inspiracja architektoniczna. Projektanci wzorowali się na słynnym moście Golden Gate Bridge. Konstrukcja mostu zapewnia optymalny poziom wentylacji i obiegu powietrza w ażurowym oparciu. W tych fotelach został wykorzystany komponent Y-Tower oraz tworzywa elastomerowe, które zapewniają pełną swobodę ruchów, więc są odpowiednio uniwersalne i elastyczne.

Pełna ergonomia i ekologiczność foteli Herman Miller Sayl

W fotelach Herman Miller Sayl wykorzystana została technologia Harmonic Tilt, która odpowiada za działanie mechanizmu pochyłu. Podłokietniki są w pełni regulowane, a poduszka siedziska zostało wykonane z pianki i zapewnia optymalną wygodę. Fotele Herman Miller Sayl są także bardzo ekologiczne – wykonane zostały z materiałów pochodzących z recyklingu i dobranych tak, żeby można je było ponownie wykorzystać.

Fotele Herman Miller Sayl – komfort podczas pracy

Przeciętnie w pracy spędzamy około 8 godzin dziennie, z czego część, jak nawet nie całość, tego czasu z konieczności w pozycji siedzącej. Bardzo ważne jest, żeby krzesło czy fotel, w którym pracownik siedzi kilka godzin, było wygodne, komfortowe oraz zapewniało możliwość utrzymania odpowiedniej postawy i było korzystne dla kręgosłupa. Te wszystkie potrzeby zaspokoją fotele z serii Herman Miller Sayl. Dostępne modele oraz ceny można znaleźć pod adresem https://sklep.bakata.pl/pl/c/Sayl/66. Projekty zostały stworzone z największą starannością, a same produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo fotele objęte są 12-letnim okresem gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *