Czy warto zakupić rękawicę do nakładania samoopalaczy?

Produkty brązujące cieszą się szczególnym zainteresowaniem jesienią oraz zimą. Wystarczy jedna aplikacja, aby zyskać piękną opaleniznę! Duże znaczenie ma jednak sposób nakładania kosmetyku. Wiele osób ma problem z odbarwieniem skóry dłoni. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się profesjonalna rękawica! Nie jest to duży wydatek, więc niemal każdy może pozwolić sobie na zakup. Jeśli zastanawiasz się, czy warto, to sprawdź poniższe argumenty “za”.

Szybka i równomierna aplikacja samoopalacza

Dzięki rękawicy do nakładania produktów brązujących można znacząco przyspieszyć, a zarazem uprzyjemnić aplikację. Podstawową zaletą jest równomierne nakładanie kosmetyku. Kolejnym plusem jest brak ryzyka odbarwienia wewnętrznej części dłoni. Po zakończonym zabiegu wystarczy jedynie zdjąć rękawicę.

Peeling skóry

W sprzedaży znajdują się nie tylko klasyczne (gładkie) rękawice do aplikacji samoopalaczy, ale również produkty peelingujące. Dzięki nim można skutecznie usunąć martwy naskórek, a tym samym zwiększyć trwałość produktu brązującego. Warto podkreślić, że tego typu akcesoria są uniwersalne, więc nie trzeba obawiać się zbyt intensywnego “zdzierania” naskórka. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się podrażnień.

Produkt wielorazowego użytku

Rękawicę do nakładania kosmetyków brązujących można stosować wielokrotnie. Ważne jest jednak to, aby zadbać o utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Należy pamiętać o jej praniu po każdym użyciu. Dobrze zainwestować w produkt wysokiej jakości, który można wrzucić do pralki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *